KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13474145
nr 1347 4145
Ebbe Höglund
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, "Stilleben". Signerad. Olja på duk, 1970,59x71 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:32:21
Ebbe Höglund
Läs mer om Ebbe Höglund